Chrysamed Haşerelere Etkili İnsektisit 5 lt.

/ProductImages/135045/big/insektisit5000.jpg

Chrysamed Haşerelere Etkili İnsektisit 5 lt.

Marka: CHRYSAMED
Model Numarası : BT-HBCT2259
SKU : BT-HBCT2259
Ürün Tükendi
Ürün Hakkında
Chrysamed Haşerelere Etkili İnsektisit 5 lt.

Chrysamed İnsektisit  
   
  FORMÜLASYON  
   
  Permethrin % 0.12  
  Esbiothrin % 0.06  
  Chrysa Emülgatör % 0.82  
  Su % 99  
   
  Chrysamed uluslararası patentlidir.
Patent No: TR200500879  
 
YENİ NESİL İNSEKTİSİT

Chrysamed, PBO, Solvent ve türevlerini içermeyen, %99 su bazlı, kokusuz, geniş spektrumlu, Uluslararası patentli, yeni nesil bir Haşere ilacıdır.
Chrysamed haşereleri larvalarıyla birlikte yok ederek haşere sorununu kalıcı olarak çözebilen, 3 aya kadar kalıcı etkiye sahip emsalsiz bir üründür.
Chrysamed  ile yapılan ilaçlamalarda ilk damladan son damlaya kadar her püskürtmede eşit oranda etken madde uygulanmış olur.
Chrysamed  İnsektisit  minimum etken madde ile maximum etki sağlar. 

Chrysamed akrediteli Alman Freytox Laboratuvarında 14 Fareye en yüksek dozda içirelerek yapılan deneylerde hiç bir toksik etki kaydetmeyerek zehirli olmadığı onaylanmıştır.
Ayrıca Alman Dermatest laboratuvarında 30 kişinin cildine Chrysamed sürülerek  yapılan deneylerde PEKİYİ dereceyle dermatolojik raporu verilmiştir. 
Alman TÜV ve LGA Laboratuvarlarında 32 ayrı deneyde Chrysamed incelenmiş tüm deneylerde geçerli not alarak Avrupa standartlarına ve Alman ALDİ mağazalarında satışına uygunluk raporu verilmiştir. 
Ayrıca Hacettepe Üniversitesi, Akdeniz Üniversitesi, Gaziantep Üniversitesi,Biogenius Laboratuvarı, Berlin Insect laboratuvarı, İsviçre Tropeninstitut Laboratuvarlarında Haşerelere karşı öldürücü ve kovucu etkisi test edilmiş ve tüm denemelerden çok iyi sonuçlar alınmıştır. Orijinal deneme raporları ve test sonuçları http://www.chrysamed.com.tr/sayfalar-78-Deney%20Sonuclari.html sitemiz linkinden incelenebilinir.

Kullanım bilgileri:

Chrysamed insektisit  250 ml. 500 ml. Spreylerde, 2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidonlarda ve 5 Litrelik standart bidonlarda satışa sunulmaktadır.
Chrysamed insektisit in Aerosol tipi ise Chrysamed AEROSOL dur.
500 ml. Sprey: Kullanmadan önce spreyin ucunu açık konuma getiriniz.
2,5 Litrelik püskürtme tertibatlı bidon: Kullanmadan önce bidonun kapağını açınız ve püskürtme tertibatını monte ediniz. İlk kullanışta hortum içindeki havadan dolayı sıvı püskürtülünceye kadar bir süre pompalamak gerekebilir.Her kullanımdan sonra seviye farkından dolayı ürün akmasını önlemek için püskütme tabancasını tekrar yerine takınız.
5 Litrelik bidon: Kullanmadan önce bidondan spreylere, pülverizatörlerine veya ULV (soğuk sisleme) cihazına aktarınız.
AEROSOL: kullanmadan önce iyice çalkalayınız.

Chrysamed İnsektisit in uygulaması ve etkisi diğer haşere ilaçlarından farklıdır.
Chrysamed, haşerelerin üzerine doğrudan sıkılan bireysel haşere öldürme ilacı değildir.
Chrysamed, haşerelerin bulunabileceği, konabileceği veya geçebileceği açık ve kapalı alanlara iyice uygulanır. Böyle bir uygulama sonrasında o alanlardaki haşereler kısa sürede telef olurlar, o alana giren yeni haşerelerde bir süre sonra yok olurlar. Normal durumlarda tek bir uygulama yeterlidir. Çok sorunlu alanlarda uygulamanın başlangıçta birkaç kez tekrarlanması gerekebilir. Sonrasında yılda 1-2 kez ilaçlamak yeterlidir.
Chrysamed itici gaz içermez, , leke yapmaz, uygulanan yüzeyleri tahriş etmez, kullanımı kolaydır.

Chrysamed in özelliklerini ve farkını bilmeyen veya ilk defa kullanan bazı tüketiciler, ilacı haşerenin üzerine doğrudan sıkarak haşerenin anında ölmediğini gördüklerinde veya yetersiz miktarda ilaç kullandıklarında, ilacın etkisiz olduğunu düşünerek yanılgıya düşebilirler.

Chrysamed haşerenin sinir sistemini etkileyerek yavaş ama kesin öldürür. Haşereleri anında yok eden ilaçlar sağlığımız için de çok tehlikelidirler. Chrysamed i başlangıçta sık sık kullanınız. Kullandıkça daha iyi tanıyacak, farkını görecek ve hep tercih edeceksiniz.

Kullanım alanı çok geniştir: 
Siteler, Apartmanlar, Oteller, Yazlıklar, Evlerde (yerler, duvarlar, mobilyalar, perde, halı, koltuk, yatak,elbise ve mutfak dolapları, mutfak makine ve tezgahların alt ve arkaları, kapı, pencere ve yerlere püskürterek), İşyerleri, Hastaneler, Askeri birlikler, Restorantlar, Kafeteryalar, Pastaneler, Fırınlar, Marketler, Okullar, Kampüsler, Beldeler, Yurtlar, Kışlalar, Bahçeler, Balkon ve teraslar, Kamp ve piknik alanları, (piknik alanlarında yerlere, çevrenize, elbise ve ayakkabılarınıza sıkarak), Hayvan barınakları ve çiftlikleri, Mezbahalar vs. tüm açık ve kapalı alanlarda, iç ve dış  mekanlarda kullanılır.
CHRYSAMED,  Sağlığını Düşünenler için....

Chrysamed Kimya Sanayi ve Dış Ticaret Limited Şirketi, %95  Avusturya yabancı sermayeli uluslararası bir kuruluştur.
Chrysamed İzmir Torbalı tesislerinde üretilen ürünler başta Almanya olmak üzere birçok ülkeye ihraç edilmektedir. 
Dağıtım BTdepo Ltd
Yorum ve Puanlar

Yorum yapabilmeniz için üye iseniz giriş yapınızı değilseniz lütfen üye olunuz

Giriş Yap Üye Ol

Ürünün Puanı :
Yorum Gönder
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 49,56 TL 49,56 TL
2 24,78 TL 49,56 TL
3 16,52 TL 49,56 TL
4 13,00 TL 52,00 TL
5 10,40 TL 52,00 TL
6 8,72 TL 52,33 TL
7 7,63 TL 53,41 TL
8 6,76 TL 54,05 TL
Taksit Taksit Tutarı Toplam Tutar
Peşin 49,56 TL 49,56 TL
Bu sitenin e ticaret alt yapısı KobiMaster tarafından yapılmaktadır.